Hlavné menu

08.03.2018

Veľkonočné trhy chránených dielní na ministerstve

Nadchádzajúce sviatky Veľkej noci v najbližších dňoch dotvorí v priestoroch MPSVR SR atmosféra veľkonočných trhov chránených dielní z celého Slovenska. Na tomto tradičnom podujatí tento rok svoje umenie a šikovnosť predstavia chránené dielne v termíne od pondelka 12. marca do stredy 14. marca 2018 v čase od 9:00 hod. do 14:00 hod v strednej budove ministerstva, prístupné budú aj pre širokú verejnosť.
 

K veľkonočným sviatkom neodmysliteľne patria rôzne maľované vajíčka, ručne pletené korbáče, pohľadnice, venčeky, prestierania a výrobky z majoliky či z keramiky. Návštevníci veľkonočných trhov chránených dielní sa môžu tešiť na ručne vyrobené predmety z dielní telesne a mentálne postihnutých ľudí. Súčasťou pestrého sortimentu bude bižutéria či hrnčiarske výrobky. Pre chránené dielne je to jedinečná príležitosť spropagovať a prezentovať svoje výrobky.

 
  • Hore
  • Vytlačiť do pdf
  • Vytlačiť stránku
 

Partners

ESF istp – INTEGROVANÝ SYSTÉM TYPOVÝCH POZÍCIÍ Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien opis – Operačný program informatizácia spoločnosti