Hlavné menu

25.06.2014

Na ministerstve sa objímalo

Počas celoslovenského Hug Day rozdávali dobrovoľníci objatia aj na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Naši zamestnanci dostali hneď niekoľko týchto prejavov súdržnosti.
 

Do tretieho ročníka najväčšieho podujatia svojho druhu sa zapojili stovky dobrovoľníkov. Ich snahou je prekonať minuloročný rekord v počte rozdaných objatí, ktorých bolo viac ako 58 000.

Dobrovoľníci rozdávajú objatia, radosť, povzbudenie a úsmevy po celom Slovensku. Tento ročník sa preniesol aj za hranice, do Českej republiky a Azerbajdžanu, kde sa akcia koná pod hlavičkou slovenského Dňa objatí.

Iniciátorom a koordinátorom dňa individuálnych, hromadných aj netradičných objatí je študentský spravodajský portál www.student24.sk. Podujatie vzniklo najmä preto, že ľudia v dnešnej dobe na objatia a rozdávanie radosti zabúdajú.

 
  • Hore
  • Vytlačiť do pdf
  • Vytlačiť stránku
 

Partners

ESF ISTP - Internetový sprievodca trhom práce Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien opis – Operačný program informatizácia spoločnosti EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk